Nasze obozy mają wyspecjalizowany, aktywny program. Propozycja dodatkowych atrakcji umożliwia jednak poznanie w czasie obozu innych ciekawych zajęć lub pojechanie na atrakcyjną wycieczkę. Sprawdź, czy dodatkowe atrakcje i aktywności masz zawarte w cenie obozu.

1. Dodatkowe atrakcje / dodatkowe zajęcia można wykupić przy zapisach w biurze lub na obozie (po uzgodnieniu z Rodzicami, którzy dokonują płatności przelewem).

2. Przed wykupieniem dodatkowej atrakcji./zajęć sprawdźmy, czy nie mamy jej już zawartej w cenie naszego obozu.

3. Jeśli jakaś dodatkowa atrakcja/zajęcia są już w cenie naszego obozu, możemy także wykupić
takie zajęcia jako dodatkowe (na przykład jeżeli program obozu ma w cenie 10 godzin jazdy na quadzie, możemy dokupić kolejne godziny i rozszerzyć czas zajęć na quadzie np. do 12, 14 czy 16 godzin)

4. Dodatkowe atrakcje, wycieczki i obozowe aktywności są uzupełnieniem programu obozu.

5. Dodatkowe atrakcje i obozowe aktywności są przede wszystkim propozycją dla uczestników tych obozów, którzy owych zajęć nie mają w podstawowym programie. Uczestnik np. obozu paintballowo-quadowego może być zainteresowany dodatkową atrakcją w postaci holowania na bananie, a uczestnik obozu sportów wodnych może być zainteresowany dodatkową atrakcją  zajęciami paintballowymi.

Zasady korzystania
1. Realizacja niżej wymienionych atrakcji, wycieczek, aktywności, zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji uczestników oraz od zebrania odpowiedniej grupy. O realizacji zajęć decyduje kierownik obozu.
2. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć. Wszystkie dodatkowe atrakcje i wycieczki realizowane są po zebraniu wymaganej minimalnej grupy uczestników.
3. Opłatę można realizować przelewem lub na miejscu na obozie.
4. Możliwość skorzystania z bezpłatnych obozowych aktywności jest ogłaszana przez kierownika obozu i jest różna w każdym turnusie (zależna od możliwości, pogody i liczby zainteresowanych uczestników).

PRZYKŁADOWE DODATKOWE ATRAKCJE, WYCIECZKI, ZAJĘCIA
Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo

Wyjątkowe miejsce gdzie zwierzęta przebywają na dużych wybiegach, które zwiedzamy. Do części zwierząt możemy podchodzić. Są tam także rzadko spotykane w naturze łosie, wilki, rysie (często można oglądać małe), czy czarne bociany.

Aquapark Tropicana w Mikołajkach i Mikołajki

Wyjazd do największego na Mazurach kompleksu basenów i zjeżdżalni. Spacer po Mikołajkach, które konkurują z Giżyckiem o miano mazurskiej stolicy żeglarzy.

Holowanie na bananie za motorówką
Duża frajda zwłaszcza w upalne dni. Wspaniała zabawa wspólnie z koleżankami i kolegami. Jeśli podczas zajęć holowanych jest kilka grup, pozostali uczestnicy mogą na zmianę pływać  motorówką.

Holowanie na oponce za motorówką
Emocje jeszcze większe. W odróżnieniu od banana na oponce holowana jest jedna osoba Jeśli podczas zajęć holowanych jest kilka osób, pozostali uczestnicy mogą na zmianę pływać motorówką.

Holowanie na nartach wodnych za motorówką
Dla amatorów sportów wodnych.

Holowanie na wakeboardzie za motorówką
Dla amatorów sportów wodnych. Wszyscy, którzy w zimie jeżdżą na snowboardzie, powinni sobie poradzić. Dla początkujących najtrudniejszy jest start.

Quady – jazda w terenie
To czterokołowe pojazdy do poruszania się w trudnym terenie. Żadne wertepy nie będą dla nas przeszkodą w emocjonującej jeździe.

Paintball – bitwa w terenie

To broń na żelowe kulki, które rozpryskują się nie czyniąc nam żadnej krzywdy. Dzięki temu możemy przeżyć emocje prawdziwej walki i uczestniczyć w bitwie z innymi uczestnikami.
cena: 120 zł / jeden blok zajęć (od dwóch do trzech godzin).

Zajęcia linowe w Parku Linowym
Tyrolki, zjazdy, mosty linowe, kładki i wiele innych atrakcji. Trasy o różnym stopniu trudności, dostosowane do wieku uczestników.

Gokarty – jazda po torze

Na specjalnym torze gokartowym, wyłącznie do dyspozycji naszych uczestników, możemy zakosztować emocji wyścigów w stylu Formuły1.

Pakiet wodne atrakcje (banan, oponka, skrzydło)

Wszystkie wodne atrakcje razem.